-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Періодичне підвищення кваліфікації експертів технічних з промислової безпеки з правом пров...×-
Періодичне підвищення кваліфікації експертів технічних з промислової безпеки з правом проведення технічного огляду та/або експертного обстеження об'єктів котлонагляду (котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води) з ПФО
- ID: UA-2026-09-01-009817-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256621
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Каналізаційна установка- ID: UA-2026-09-01-009788-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256620
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко рідке ультрапастеризоване фасоване не менше 2,5% жирності- ID: UA-2026-09-01-009814-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256619
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №4 "ОБРІЙ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31678827ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера- ID: UA-2026-09-01-009812-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256617
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 21134644ДК 021:2015: 45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для побутового сміття- ID: UA-2026-09-01-009781-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256615
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автотранспортних засобів - ДК 021: 2015: CPV 34330000-9: Запасні частин...×-
Запасні частини до автотранспортних засобів - ДК 021: 2015: CPV 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-01-009796-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256612
Комунальне підприємство "Зеленгосп" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 13889141ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні поб...×-
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
- ID: UA-2026-09-01-009800-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256611
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя для ремонту транспортних засобів дільниці благоустрою- ID: UA-2026-09-01-009795-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256610
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-01-009804-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256609
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради ЄДРПОУ: 40224015ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
свердло по дереву 5*85, свердло по дереву 3*60, свердло по дереву 4*75, свердло по бетону...×-
свердло по дереву 5*85, свердло по дереву 3*60, свердло по дереву 4*75, свердло по бетону 8*120
- ID: UA-2026-09-01-009792-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256608
Вінницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 38054911ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з електробезпеки ІІ-ІV групи, НПАОП 40.1-1.21-98, НПАОП 40.01-1.07-01- ID: UA-2026-09-01-009810-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256606
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісів, обслуговування програмної продукції- ID: UA-2026-09-01-009802-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256605
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАДІЯ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37489301ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легк...×-
ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (кран водяний з довгою тягою ПС-7-2, подушка опори двигуна ГАЗ, ПАЗ,ЗІЛ дв.245, кільце приймальної труби КамФЗ, ЗІЛ, штуцер Banjo Ду20хS24 (М20х1,5) в зб.)
- ID: UA-2026-09-01-009791-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256604
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС" ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40236921ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт кабін...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул. Зелена, 1 село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області"
- ID: UA-2026-09-01-009816-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256603
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» №ТУ 007798 0...×-
Про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» №ТУ 007798 070826 1 10 3 (ДК ЕЗС 021:2015 45310000-3)
- ID: UA-2026-09-01-009783-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256601
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -