-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-03-012583-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285959
Липовецький ліцей №2 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21724110ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс реабілітаційних заходів- ID: UA-2026-09-03-012580-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285953
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%,...×-
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону
- ID: UA-2026-09-03-012566-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285952
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба, лак- ID: UA-2026-09-03-012563-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285948
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонний посуд- ID: UA-2026-09-03-012571-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285947
Управління гуманітарного розвитку виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44070248ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Латка для рем. камер TIP-TOP №2 (45мм) Латка для рем. камер TIP-TOP №5 (94мм) Ремінь при...×-
Латка для рем. камер TIP-TOP №2 (45мм) Латка для рем. камер TIP-TOP №5 (94мм) Ремінь приводний
- ID: UA-2026-09-03-012569-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285943
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони "Ріжки"- ID: UA-2026-09-03-012577-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285941
КЗ Хмельницький заклад дошкільної освіти №33 «Джерельце» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216536ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зварювальні роботи рамки кріплення радіатора, демонтаж та монтаж навісного обладнання, про...×-
Зварювальні роботи рамки кріплення радіатора, демонтаж та монтаж навісного обладнання, промивка радіатора та системи охолодження
- ID: UA-2026-09-03-012550-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285940
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж HP 151 LJ M4003, MFP 4103 Black (3050 стр) (W1510A)- ID: UA-2026-09-03-012572-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285939
ДК 021:2015: 30122000-0 Офісна техніка для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глибинний насос- ID: UA-2026-09-03-012570-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285936
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44397136ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби поліпропіленові та фітинги поліпропіленові- ID: UA-2026-09-03-012565-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285933
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-03-012552-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285931
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Берегова в селі Базилівщин...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Берегова в селі Базилівщина Полтавського району, Полтавської області
- ID: UA-2026-09-03-012558-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285930
МАШІВСЬКЕ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ЄДРПОУ: 37022779ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-012548-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285929
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари з паперу, картону- ID: UA-2026-09-03-012559-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285927
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -