-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідкі цвяхи- ID: UA-2026-09-03-014049-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287397
МАРИНИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СОСНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569344ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення технічних паспортів на трансформаторні підстанції- ID: UA-2026-09-03-014048-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287396
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 31793056ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи учнівські, стіл учительський- ID: UA-2026-09-03-014043-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287394
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03874573ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4, ручки, папки, клей, зошити, маркери, блокноти (Код національного класифікатора У...×-
Папір А4, ручки, папки, клей, зошити, маркери, блокноти (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-09-03-014040-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287393
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні матеріали для друкуючих пристроїв- ID: UA-2026-09-03-014032-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287392
Військова частина А4055 ЄДРПОУ: 26631979ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері металопластикові , розміром 2050*1200 мм- ID: UA-2026-09-03-014038-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287390
Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04055908ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи з придбання та встановлення двох водозабірних колонок у визначених районах Обухівсь...×-
роботи з придбання та встановлення двох водозабірних колонок у визначених районах Обухівської міської територіальної громади в рамках виконання заходів місцевого Плану стійкості
- ID: UA-2026-09-03-014041-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287388
ОБУХІВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 25690247ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний 125, круг відрізний 180- ID: UA-2026-09-03-014035-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287386
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05523688ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (Губка для дошки,дирокол,кнопки,коректор,куб для паперу,маркер)- ID: UA-2026-09-03-014034-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287385
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексної діагностики автомобілів Skoda- ID: UA-2026-09-03-014033-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287384
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-09-03-014030-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287382
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектної документації: Роботи з підготовки об'єктів до опалювального сезону...×-
Розробка проектної документації: Роботи з підготовки об'єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження: будівництво розподіленої системи генерації електричної енергії на базі газопоршневих когенераційних установок за адресою: м.Одеса, вул. 28 бригади. Реконструкція системи живлення мережевих насосів №1, №4, димососу та вентилятора котла №4 з під'єднанням до частотних перетворювачів (U=6кВ - 3од., та U=0,4 кВ - 1 од.) на котельні за адресою: м.Одеса, вул. 28 бригади, 29а
- ID: UA-2026-09-03-014022-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287381
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" ЄДРПОУ: 34674102ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення кошторисної документації по об'єкту (Капітальний ремонт 1 поверху корпус...×-
Виготовлення кошторисної документації по об'єкту (Капітальний ремонт 1 поверху корпусу №5 КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради на вул.Северина Наливайка,18 у м.Володимир Волинської області)
- ID: UA-2026-09-03-014025-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287380
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубні муфти, труби та супутні вироби.- ID: UA-2026-09-03-014027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287379
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
98390000-3 Інші послуги (Послуги з пошиття театральних костюмів)- ID: UA-2026-09-03-014023-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287377
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиЗавершена -