-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель USB/HDMI Colorway CW-CBUB072-BK. код ДК 021:2015 31310000-2- ID: UA-2026-09-04-003858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292604
Балаклеївська сільська рада ЄДРПОУ: 26489731ДК 021:2015: 31310000-2 Мережеві кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із повторної перевірки димових та вентиляційних каналів газової котельні/паливної- ID: UA-2026-09-04-003850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292600
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37821586ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рівень з магнітами 1.2 м.- ID: UA-2026-09-04-003844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292599
Комунальне некомерційне підприємство "Деснянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Деснянської селищної ради ЄДРПОУ: 40893412ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з заміни автомобільного радіатора- ID: UA-2026-09-04-003843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292598
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печатка- ID: UA-2026-09-04-003846-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292597
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417547ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перехідник SD FORTE латун. 16*1/2 внутр.різ., З'єднувач п’ятиход для станц.90мм Насос...×-
Перехідник SD FORTE латун. 16*1/2 внутр.різ., З'єднувач п’ятиход для станц.90мм Насос, Муфта зовнішня різьба МЗР 32*1, Труба металопласт Pexal 16 безшовна
- ID: UA-2026-09-04-003841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292596
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-04-003839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292591
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкове 73% Молокія- ID: UA-2026-09-04-003837-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292590
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зтехнічної інвентаризації на обєкт нерухомого майна вбиральня цегляна що розташов...×-
Послуги зтехнічної інвентаризації на обєкт нерухомого майна вбиральня цегляна що розташований за адресою : Житомирська область, Бердичівський район с. Мирославка вулиця Шевченка , 55
- ID: UA-2026-09-04-003840-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292589
Швайківська сільська рада ЄДРПОУ: 04345658ДК 021:2015: 79991000-7 Послуги з інвентаризаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці DRIVER Шкіра- ID: UA-2026-09-04-003834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292584
КП "Бориславтеплоенерго" ЄДРПОУ: 13809128ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна 15W40 на шкільний автобус ХАЗ 3250 код ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засо...×-
Олива моторна 15W40 на шкільний автобус ХАЗ 3250 код ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2026-09-04-003831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292583
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)
- ID: UA-2026-09-04-003815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292581
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-003827-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292574
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з Технічної підтримки Програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-04-003821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292572
ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, код - 24950000-8 – Спеціа...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, код - 24950000-8 – Спеціалізована хімічна продукція за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
- ID: UA-2026-09-04-003824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292569
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42788771ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -