-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мийні засоби- ID: UA-2026-09-03-008290-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281699
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля будматеріалів- ID: UA-2026-09-03-008272-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281695
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 44100000-1 Конструкційні матеріали та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення- ID: UA-2026-09-03-008276-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281691
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради ЄДРПОУ: 41497423ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця М...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Мілютенка, 44Б, покрівельні роботи ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45260000-7 (Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-008285-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281690
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EKUEU.004) з Win 11Pro- ID: UA-2026-09-03-008219-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281689
Військова частина А4640 ЄДРПОУ: 26632826ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 13:54)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонер інверторний, код за ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-03-008271-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281688
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування з вогнезахисного обробляння на об’єкті: «Кабінет флюрографії КНП «Петрівська...×-
Проектування з вогнезахисного обробляння на об’єкті: «Кабінет флюрографії КНП «Петрівська центральна лікарня Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області по вул. Центральній, 1 в селищі Петрове Олександрійського району Кіровоградської області». Код ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 – «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2026-09-03-008273-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281687
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа- ID: UA-2026-09-03-008281-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281686
Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Франківського району Львівської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 20766129ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення — послуги з перевезення учас...×-
ДК 021-2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення — послуги з перевезення учасників в м.Ботошані (Румунія) , в межах реалізації проєкту «Освітньо-мистецькі горизонти без кордонів», (EdAH, Грантовий контракт ROUA00169), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми “Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027
- ID: UA-2026-09-03-008283-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281685
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-03-008280-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281683
Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради ЄДРПОУ: 02142276ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Кабелі та супутня продукція" (кабельні стягування 3,6\300, кабельні стягування...×-
"Кабелі та супутня продукція" (кабельні стягування 3,6\300, кабельні стягування 4\250, кабельні стягування 8\400)
- ID: UA-2026-09-03-008268-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281680
КП "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ" ЄДРПОУ: 38011731ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2026-09-03-008265-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281679
Комунальне некомерційне підприємство "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 42877452ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл води- ID: UA-2026-09-03-008267-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281678
ЦЕНТРАЛЬНА ВИПРОБУВАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА М. КИЄВІ ЄДРПОУ: 05453717ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка сигналізатора загазованості)
- ID: UA-2026-09-03-008263-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281677
ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення- ID: UA-2026-09-03-008266-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281676
Львівське комунальне ремонтно-аварійне підприємство ЄДРПОУ: 19339008ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -