-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тротуарна плитка «Камуфляж»- ID: UA-2026-09-05-000282-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303190
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 44113120-2 Тротуарна плиткаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000281-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303189
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000284-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303188
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15430000-1 - Харчові жири (15431000-8 Маргарин та подібні продукти - маргарин, 120 кг- ID: UA-2026-09-05-000280-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303187
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 15430000-1 Харчові жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Знаряддя- ID: UA-2026-09-05-000279-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303186
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна збірка Li-Ion 6S3P на елементах Samsung INR21700-50S 15000mah 22.2V- ID: UA-2026-09-05-000253-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303185
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 32230000-4 - (Радіостанція Kirisun DP405 VHF)- ID: UA-2026-09-05-000274-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303184
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 12:02)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом за ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-09-05-000278-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303183
Конятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417783ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2026-09-05-000277-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303182
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000276-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303181
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплекти пропелерів Hobbywing- ID: UA-2026-09-05-000255-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303180
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000275-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303179
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розетка подвійна накладна біла- ID: UA-2026-09-05-000273-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303178
Військова частина А4885 ЄДРПОУ: 26639076ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу DAF 105.460- ID: UA-2026-09-05-000271-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303177
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-05-000272-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303176
ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВІТАЛІЯ БЕНЧАКА ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326940ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -