-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бойлер BOSCH TR2000T 80 B або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-013240-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286618
Військова частина А2896 ЄДРПОУ: 00046657ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ядра волоського горіху (сушені), Родзинки, Фініки- ID: UA-2026-09-03-013248-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286616
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Конотопський обласний академічний ліцей "Лідер" ЄДРПОУ: 22979059ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-013243-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286615
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці- ID: UA-2026-09-03-013230-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286614
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40901383ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-013244-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286612
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2026-09-03-013245-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286608
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"ДК 021:2015-60180000-3Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезенн...×-
"ДК 021:2015-60180000-3Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів(Послуги автотранспорту МТЗ 82.1) "
- ID: UA-2026-09-03-013249-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286607
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель СИП 2*16, наконечник алюмінієвий, згідно коду ДК 44320000-9 - Кабелі та супутня п...×-
Кабель СИП 2*16, наконечник алюмінієвий, згідно коду ДК 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
- ID: UA-2026-09-03-013239-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286606
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна 750мл- ID: UA-2026-09-03-013234-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286605
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністри- ID: UA-2026-09-03-013232-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-03-013228-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286602
Луцький центр професійно-технічної освіти ЄДРПОУ: 03062970ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водомережі- ID: UA-2026-09-03-013235-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286601
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44397136ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
USB флешка- ID: UA-2026-09-03-013229-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286600
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бочка пластикова- ID: UA-2026-09-03-013219-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286599
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26439905ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-013207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286596
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -