-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-000568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289369
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраї...×-
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраїнських літніх шкіл
- ID: UA-2026-09-04-000576-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289365
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція (Стяжка кабельна)- ID: UA-2026-09-04-000563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289363
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 45223100-7 Монтаж металевих конструкцій - Послуги з монтажу бар’єрного огоро...×-
ДК 021:2015 - 45223100-7 Монтаж металевих конструкцій - Послуги з монтажу бар’єрного огородження та встановлення колесовідбійників на території Сихівського району м. Львова (поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-04-000571-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289362
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25258931ДК 021:2015: 45223100-7 Монтаж металевих конструкційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів.- ID: UA-2026-09-04-000570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289361
КП Господарник ЄДРПОУ: 30769965ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газовий балон, згідно коду ДК 021:2015 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та по...×-
Газовий балон, згідно коду ДК 021:2015 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
- ID: UA-2026-09-04-000564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289360
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги крана автомобільного з машиністом (крану на гусеничному ходу (або автомобільному х...×-
послуги крана автомобільного з машиністом (крану на гусеничному ходу (або автомобільному ходу) вантажопідйомністю 50 т для виконання робіт на об’єкті будівництва за адресою: Україна, Львівська обл., м. Красне
- ID: UA-2026-09-04-000562-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289359
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 45500000-2 Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дверне полотно, короб (ДК 021:2015 44220000-8 столярні вироби)- ID: UA-2026-09-04-000557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289358
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-04-000560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289354
БРАЇЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 26242508ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування вартості витрат за проведення експертної оцінки кошторисної частини проектно...×-
Відшкодування вартості витрат за проведення експертної оцінки кошторисної частини проектної документації по об'єкту: "Поточний ремонт частини приміщень будівлі Бабинської сільської ради (актовий зал) за адресою: с. Бабин, вул Незалежності,1"
- ID: UA-2026-09-04-000559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289351
Бабинська сільська рада Рівненської області ЄДРПОУ: 40128400ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-09-04-000550-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289347
КЗ Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія ЄДРПОУ: 02138872ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олії рафіновані соняшникові- ID: UA-2026-09-04-000551-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289346
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування програмного забезпечення ІПК"Місцевий бюджет",послуги...×-
Послуги з обслуговування програмного забезпечення ІПК"Місцевий бюджет",послуги з обслуговування програмного забезпечення ІПК"Місцевий бюджет" виділений сервер,послуги з обслуговування програмного забезпечення модуля інтеграції з ІАС "LOGICA" ДК 021:201572260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-09-04-000548-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289345
Фінансовий відділ Чоповицької селищної ради ЄДРПОУ: 43997466ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському рай...×-
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-04-000543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289343
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024:2023: 45926 (...×-
код ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024:2023: 45926 (Набір для конікотомії одноразового використання) НК 031:2024: V9099 (Різні пристрої, не включені до інших класів — Інше) Набори для конікотомії: Трахеотомічний гачок, Скальпель хірургічний, Шприц 10 мл, Трахеостомічна трубка з манжетою, розмір: 4 мм, Фіксуючі елементи (стрічки, кріплення), Конічна голка, Дилататор або інтродюсер
- ID: UA-2026-09-04-000542-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289341
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-