-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паліроль торпеди- ID: UA-2026-09-04-012438-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301101
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41739587ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт - "Кап...×-
Код ДК 021:2015 – 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт - "Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту вимощення житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Марсельська, 36, код ДК 021: 2015 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи"
- ID: UA-2026-09-04-012441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301100
ПЕРЕСИПСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303235ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освітні послуги щодо проходження навчання у сфері публічних закупівель.- ID: UA-2026-09-04-012430-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301099
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУЗЕЙ ВІННИЦІ" ЄДРПОУ: 44518042ДК 021:2015: 80410000-1 Послуги різних навчальних закладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
болт ГАЗ-53, вал карданний с/х маш 6х6- ID: UA-2026-09-04-012439-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301098
КП ОРАТІВКОМУНСЕРВІС ЄДРПОУ: 36517311ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-012437-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301097
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква - корм для тварин)- ID: UA-2026-09-04-012433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301096
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрон електричний Е27, колодки клемні 2,5-4мм (код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи елект...×-
Патрон електричний Е27, колодки клемні 2,5-4мм (код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
- ID: UA-2026-09-04-012434-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301094
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети освітнього програмного забезпечення (Mozabook)- ID: UA-2026-09-04-012427-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301091
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Про...×-
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-04-012424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301089
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (підгузки-трусики для дітей)- ID: UA-2026-09-04-012425-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301088
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛОНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37916075ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:20)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового зв'язку за адресою: 77311, І...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового зв'язку за адресою: 77311, Івано-Франківська область, Калуський район, м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 23
- ID: UA-2026-09-04-012420-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301087
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Камень стіновий керамічний повнотілий; P-виріб; категорія I; 8.5 Н/мм2; 1600 кг/м3 (D2); 2...×-
Камень стіновий керамічний повнотілий; P-виріб; категорія I; 8.5 Н/мм2; 1600 кг/м3 (D2); 250x120x65 мм (T2/R2); F0; S0
- ID: UA-2026-09-04-012410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301086
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключі для з'єднань, шпилька стальна- ID: UA-2026-09-04-012417-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301085
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пускове реле- ID: UA-2026-09-04-012418-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301084
Військова частина А4355 ЄДРПОУ: 26632832ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штучні квіти, код ДК 021:2015 39290000-1 - Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-04-012422-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301083
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -