-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі (Провід ПВС 5*2,5 м)- ID: UA-2026-09-02-011356-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270121
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбюратор штіль, тарілка муфти- ID: UA-2026-09-02-011354-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270117
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари (Ущільнювач гумовий)- ID: UA-2026-09-02-011348-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270116
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини (зимові)- ID: UA-2026-09-02-011349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270112
Перещепинська міська рада ЄДРПОУ: 04338463ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прання і миття- ID: UA-2026-09-02-011339-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270110
ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло Ізо- ID: UA-2026-09-02-011353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270109
КЗ "Центр надання соціальних послуг" Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44488102ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сосиски "Відбірні" 1/с- ID: UA-2026-09-02-011340-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270108
Чорноморський національний університет імені Петра Могили ЄДРПОУ: 23623471ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-011319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270106
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги навчання з охорони праці- ID: UA-2026-09-02-011337-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270104
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка дефектного акту за результатами обстеження та кошторису на відновлення системи, р...×-
Розробка дефектного акту за результатами обстеження та кошторису на відновлення системи, розробка принципових схем.
- ID: UA-2026-09-02-011336-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270103
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту комп'ютерної техніки (поточний ремонт ноутбука)- ID: UA-2026-09-02-011331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270102
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 ІМЕНІ ОСТАПА ВИШНІ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158803ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно накладної №НП00000397 від 28 08 2026 (заправки)- ID: UA-2026-09-02-011329-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270099
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Регіональний професійний коледж м. Володимир" ЄДРПОУ: 02540096ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 16.07.2026 року № 017/03.5/8503 на стадії провадження ЦАС(С1)
- ID: UA-2026-09-02-011321-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270098
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-011330-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270097
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги, код ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (7241100...×-
Електронні комунікаційні послуги, код ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники інтернет-послуг).
- ID: UA-2026-09-02-011333-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270094
НОВОБИКІВСЬКИЙ МІЖШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24839871ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -