-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon PIXMA G2470.- ID: UA-2026-09-03-004127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277581
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Улаштування сміттєвого майданчика в м. Болехів вул.Лисовицька- ID: UA-2026-09-03-004126-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277579
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підтримки та технічного обслуговування в мережі Інтернет Web-сайту- ID: UA-2026-09-03-004114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277578
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа металева- ID: UA-2026-09-03-004115-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277575
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-03-004119-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277574
ВСП"Дніпровський РВ ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38529250ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-004111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277573
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-004076-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277571
Яськівська сільська рада Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 04377894ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Палітурні послуги- ID: UA-2026-09-03-004077-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277570
Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38752461ДК 021:2015: 79971200-3 Палітурні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-03-004109-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277564
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань - Гідравлічне випробув...×-
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань - Гідравлічне випробування трубопроводів (підготовка системи опалення до опалювального періоду)
- ID: UA-2026-09-03-004099-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277563
БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02010971ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки сигналізаторів загазованості, димових та вентиляційних каналів від опа...×-
Послуги з перевірки сигналізаторів загазованості, димових та вентиляційних каналів від опалювальних котлів та розрахунок кратності повітряного обміну на об'єктах газового господарства Головного управління ДПС у Полтавській області
- ID: UA-2026-09-03-004080-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277561
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертного обстеження та технічного огляду обладнання підвищеної не...×-
Послуги з проведення експертного обстеження та технічного огляду обладнання підвищеної небезпеки
- ID: UA-2026-09-03-004102-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277560
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2" ЄДРПОУ: 05519847ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка для крейди магнітна 100х225мм, 3 робочі поверхні (1крило) розлінована- ID: UA-2026-09-03-004081-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277558
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та...×-
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Городоцького ліцею №3 за адресою м. Городок вул. Київська, 13а
- ID: UA-2026-09-03-004089-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277556
ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезінфікуючий Бланідас 300- ID: UA-2026-09-03-004098-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277555
КЗ Заклад дошкільної освіти №1 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 33281572ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -