-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автозапчастини для автомобіля Toyota Hiace за кодом ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини...×-
Автозапчастини для автомобіля Toyota Hiace за кодом ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-05-000384-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303297
Військова частина А4927 ЄДРПОУ: 26638770ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий 300 г- ID: UA-2026-09-05-000386-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303296
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15812000-3 Хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з тонування офісного скла матовою плівкою.- ID: UA-2026-09-05-000385-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303295
Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 03192170ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Лакофарбові матеріали- ID: UA-2026-09-05-000383-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303294
Військова частина А4631 ЄДРПОУ: 26632022ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
зварювальні матеріали (зварювальний дріт, зварювальні електроди)- ID: UA-2026-09-05-000378-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303293
Військова частина А1361 ЄДРПОУ: 07811701ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво "Супер контік", 45гр.; печиво "Бонжур"; круасан- ID: UA-2026-09-05-000382-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303292
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36773652ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інверторний генератор Hyundai HHY 7050Si- ID: UA-2026-09-05-000381-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303291
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-05-000380-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303290
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер...×-
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Matrice 4T в комплекті) (техніка спеціального призначення))
- ID: UA-2026-09-05-000379-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303289
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7051 ЄДРПОУ: 26623388ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труба профільна 60х40х3 мм, труба профільна 40х20х3 мм- ID: UA-2026-09-05-000376-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303288
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирі олії та тваринні і рослинні жири ( Олія Сонях рафінована 10л.)- ID: UA-2026-09-05-000377-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303287
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Булгур ваговий, рис фасований 1 кг, крупа гречнева фасована 1 кг, борошно фасоване- ID: UA-2026-09-05-000375-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303286
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металеві кріпильні матеріали- ID: UA-2026-09-05-000374-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303285
Військова частина А4631 ЄДРПОУ: 26632022ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-09-05-000373-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303284
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 1...×-
Мікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
- ID: UA-2026-09-05-000372-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303283
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 ЄДРПОУ: 03351823ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-