-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послу...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
- ID: UA-2026-08-31-009015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242312
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Посуд одноразовий (комплект) (ДК 021:2015: 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому т...×-
Посуд одноразовий (комплект) (ДК 021:2015: 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-008941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242308
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Домкрат гідравлічний (код за ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладн...×-
Домкрат гідравлічний (код за ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання )
- ID: UA-2026-08-31-009034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242307
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
водяна помпа- ID: UA-2026-08-31-009029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242305
військова частина А1588 ЄДРПОУ: 07799070ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування кондиціонера- ID: UA-2026-08-31-009017-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242303
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-009027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242302
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-08-31-009033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242301
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник- ID: UA-2026-08-31-009031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242299
Славутська гімназія " Успіх " Славутської міської ради ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива EDGE 5w30 Castrol- ID: UA-2026-08-31-009036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242296
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПЕЧАТКА,ПОДУШКА,ШТАМП- ID: UA-2026-08-31-009026-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242295
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Коропецької селищної ради ЄДРПОУ: 41929855ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки і прочищення димових і вентиляційний каналів (з видачею актів)- ID: UA-2026-08-31-009019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242293
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба свіжоморожена (сухої заморозки)- ID: UA-2026-08-31-009016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242292
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-009007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242291
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-009013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242288
ДУ ІНХ НАМНУ ЄДРПОУ: 02011930ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ВАЗ-2107...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ВАЗ-210700-20 ВК 7769ВН, ВАЗ 210430-20 ВК5136АЕ, ВАЗ-2110 ВК 0456АР, ВАЗ-2107 ВК7853ВН
- ID: UA-2026-08-31-009021-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242286
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40309748ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -