-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба,рибне філе та інше м'ясо риби морожені (хек, хек філе зі шкіркою)- ID: UA-2026-09-03-005798-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279231
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хризантеми, соняшник, сухоцвіт- ID: UA-2026-09-03-005796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279226
КУ КУ"Центр надання соціальних послуг" Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44104630ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційно-інформаційні послуги з виготовлення завдання на проектування: "Нове бу...×-
Консультаційно-інформаційні послуги з виготовлення завдання на проектування: "Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення в Крупецькій територіальній громаді"
- ID: UA-2026-09-03-005797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279225
Крупецька сільська рада Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04387496ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт-емаль- ID: UA-2026-09-03-005795-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279224
ФІЛІЯ "ЛІСОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45136971ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Державний технічний контроль об'єктів міського електротранспорту, що знаходиться на б...×-
Державний технічний контроль об'єктів міського електротранспорту, що знаходиться на балансі Замовника
- ID: UA-2026-09-03-005781-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279223
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-005801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279221
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки- ID: UA-2026-09-03-005783-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279217
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" за рівнем Експертус Медзаклад PRO 12міс. (Класифікація за ДК 021-2015: 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних)
- ID: UA-2026-09-03-005791-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279216
КП "КНП "Тетіївський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 41964879ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель для лаку 1 Сталь /94992- ID: UA-2026-09-03-005787-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279214
ДК 021:2015: 39224210-3 Пензлі для фарбуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка 10л, гідроізоляційна плівка 4,5кг, розчинник 4л, шпаклівка фінішна 25кг- ID: UA-2026-09-03-005778-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279213
Збаразька виправна колонія (№63) ЄДРПОУ: 08564469ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель (ДК 021:2...×-
Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель (ДК 021:2015 79140000-7 Послуги з юридичної консультації та правового інформування)
- ID: UA-2026-09-03-005782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279212
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОЛОНКІВСЬКОЇ ОТГ ЄДРПОУ: 41850927ДК 021:2015: 79140000-7 Послуги з юридичної консультації та правового інформуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-005775-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279210
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
філе куряче охолоджене, лопатка свинна- ID: UA-2026-09-03-005767-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279208
Сьомацький ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26223944ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Клей -олівець 25 г,клей -ол...×-
ДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Клей -олівець 25 г,клей -олівець 21 г,папка для паперів на зав'язку картонна,зошит А4,96 аркушів,зошит А5 ,96 аркушів)
- ID: UA-2026-09-03-005771-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279207
КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41151514ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Електродвигун 0,18 кВт- ID: UA-2026-09-03-005764-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279206
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ЄДРПОУ: 02543851ДК 021:2015: 31110000-0 ЕлектродвигуниЗавершена -