-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-009979-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268748
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка кулькова- ID: UA-2026-09-02-009968-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268747
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція.- ID: UA-2026-09-02-009967-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268746
ЗБАРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590949ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кошторисної документації по об’єкту: "Поточний ремонт погреба,...×-
Послуги з виготовлення кошторисної документації по об’єкту: "Поточний ремонт погреба, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, м. Чигирин, вул. Дорошенка Петра, 84"
- ID: UA-2026-09-02-009977-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268737
Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" ЄДРПОУ: 04812976ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних...×-
ДК 021:2015 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.(
- ID: UA-2026-09-02-009974-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268735
Державна установа "Запорізький слідчий ізолятор" ЄДРПОУ: 08563553ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж штор у шкільному автобусі- ID: UA-2026-09-02-009966-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268734
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд- ID: UA-2026-09-02-009962-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268733
Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26300716ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао (100 г)- ID: UA-2026-09-02-009975-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268732
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (50112000-3)
- ID: UA-2026-09-02-009954-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268730
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-02-009980-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268729
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (амортизатори)
- ID: UA-2026-09-02-009976-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268728
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа- ID: UA-2026-09-02-009969-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268727
КЗ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради ЄДРПОУ: 20407838ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабель ВВГнг 4х150 мм2- ID: UA-2026-09-02-009958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268726
ДК 021:2015: 31321300-5 Кабелі високої напругиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини до бензокоси- ID: UA-2026-09-02-009955-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268723
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ" ЄДРПОУ: 36242300ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарея до блоку безперебійного живлення (12V 9Ah)- ID: UA-2026-09-02-009951-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268721
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -