-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комплект мікроскопів для кабінету біології- ID: UA-2026-09-04-008973-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297667
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 38510000-3 МікроскопиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-008964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297666
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32581000-9 Обладнання для передачі даних- ID: UA-2026-09-04-007894-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297665
ГОЛОВНИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕКТРОННО-КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВУЗОЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3077) ЄДРПОУ: 08803804ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці латексні RECODRAG помаранчеві/чорні, за ДК 021:2015:18140000-2 - Аксесуари до роб...×-
Рукавиці латексні RECODRAG помаранчеві/чорні, за ДК 021:2015:18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу
- ID: UA-2026-09-04-008979-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297661
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03499885ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини (Г-подібна металопластикова конструкція,...×-
ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини (Г-подібна металопластикова конструкція, вхідні металопластикові двері) (додатково виділені кошти))
- ID: UA-2026-09-04-008976-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297660
КНП КМР "Кагарлицька багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 01994416ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролети міні- ID: UA-2026-09-04-008954-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297657
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-04-008967-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297656
Заклад дошкільної освіти № 25 міста Житомира ЄДРПОУ: 06669661ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ковбаса- ID: UA-2026-09-04-008970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297655
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банери та стенд- ID: UA-2026-09-04-008972-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297654
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
41110000-3 - Питна вода- ID: UA-2026-09-04-008966-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297653
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фізіотерапевтичний стіл для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди...×-
Фізіотерапевтичний стіл для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боротьби греко-римської в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи) наказ 4307
- ID: UA-2026-09-04-008959-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297652
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування обладнання для водопідготовки. Чищення та дезинфекція накопичуваль...×-
Сервісне обслуговування обладнання для водопідготовки. Чищення та дезинфекція накопичувальної ємності об"ємом до 500 л за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
- ID: UA-2026-09-04-008958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297651
Управління освіти Петриківської селищної ради ЄДРПОУ: 42664633ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-04-008965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297650
Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02770096ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42120000-6 Насоси та компресори (насос циркулярний) - підготовка до опалювального сезону- ID: UA-2026-09-04-008955-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297649
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-04-008968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297648
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -