-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори (42122000-0 Насоси)(Насос паливний 2322166040)- ID: UA-2026-09-01-007665-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254487
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Яблука, помідори)- ID: UA-2026-09-01-007661-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254485
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 07:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2026-09-01-007666-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254484
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи рентгенівської діагностичної С-подібної «SYMBOL FP S»- ID: UA-2026-09-01-007663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254483
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник тепла і води СВТУ-10М(М2) RP в комплекті- ID: UA-2026-09-01-007625-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254482
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління- ID: UA-2026-09-01-007627-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254481
КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Чорткова ЄДРПОУ: 39111205ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердло по бетону, диск пильний- ID: UA-2026-09-01-007634-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254480
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЄДРПОУ: 02928261ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення доставки та монтажу дверей металевих ренгенівських 2010*1430 мм- ID: UA-2026-09-01-007620-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254477
Комунальне некомерційне підприємство "Великобагачанська центральна лікарня" Великобагачанської селищної ради Полтавської області ЄДРПОУ: 01999201ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1 Макаронні вироби (макарони)- ID: UA-2026-09-01-007653-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254473
ПЕЧЕНІЖИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563403ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-01-007646-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254472
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5 (талони)- ID: UA-2026-09-01-007649-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254471
ГАЙСИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00691524ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладн...×-
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування стерилізаторів парових: стерилізатор ГК-100; Послуги з технічного обслуговування стерилізаторів парових: стерилізатор ВК-75
- ID: UA-2026-09-01-007642-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254470
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус, плита OSB- ID: UA-2026-09-01-007657-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254468
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-007623-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254467
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БРУСИЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 03881478ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-01-007645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254465
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-