-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички захисні WURTH Red Latex Grip, з латексним покриттям, червоно-чорні, р.10 Рукавич...×-
Рукавички захисні WURTH Red Latex Grip, з латексним покриттям, червоно-чорні, р.10 Рукавички захисні WURTH Black PU, з PU-покриттям, поліестер, чорні, р.9
- ID: UA-2026-09-03-000552-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273985
Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" ЄДРПОУ: 03359747ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори- ID: UA-2026-09-03-000549-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273983
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень- ID: UA-2026-09-03-000548-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273982
Крупецька сільська рада ЄДРПОУ: 04405030ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургіч...×-
ДК 021:2015 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (послуги з поточного ремонту Апарату рентгенівського флюорографичного "12Ф9 Україна" зав. №10016, 2004 р.в.)
- ID: UA-2026-09-03-000547-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273980
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Миру, с.Пільний Мукарів, Кам'янець-Подільс...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Миру, с.Пільний Мукарів, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-03-000544-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273979
Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 44471937ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-000543-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273978
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка та технічне обслуговування засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-03-000539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273974
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381128ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-03-000536-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273973
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний клінічний кардіологічний центр Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994988ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13,...×-
Послуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13, код ДК 021:2015 - 45310000-3 Електромонтажні роботи.
- ID: UA-2026-09-03-000534-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273971
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської міської ради Харківської області" ЄДРПОУ: 38916537ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці синтет зел з чорн спінен латекс покриттям р 10”б”. Рукавиці нітрилові захисні Go...×-
Рукавиці синтет зел з чорн спінен латекс покриттям р 10”б”. Рукавиці нітрилові захисні Gogrip помаранчеві посилені М 8
- ID: UA-2026-09-03-000537-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273970
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль (спеціалізований)- ID: UA-2026-09-03-000533-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273969
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри для авто - для робіт з благоустрою міста- ID: UA-2026-09-03-000531-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273968
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання теплової енергії за адресами: Полтавська область, м. Кременчук, вул....×-
Послуги з постачання теплової енергії за адресами: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Майора Борищака, буд. 31; вул. Університетська, буд. 29/5; бульв. Українського Відродження, буд. 9; вул. Троїцька, буд. 37/49 (код ДК 021:2015: 09320000-8 – «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція») у 2026 році
- ID: UA-2026-09-03-000532-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273967
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 26304855ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44310000-6 (трос; зажим трос)- ID: UA-2026-09-03-000530-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273966
Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою ЄДРПОУ: 38813548ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки та технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки(к...×-
Послуги з організації повірки та технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки(код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) Рожищенський відділ Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості
- ID: UA-2026-09-03-000529-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273965
Волинський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05427482ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -