-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальні продукти харчування,- ID: UA-2026-09-01-007185-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254017
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід, кабель- ID: UA-2026-09-01-007139-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254014
Військова частина А4990 ЄДРПОУ: 26639685ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина; Яловичина; Свинина- ID: UA-2026-09-01-007165-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254013
Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №65 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 25166546ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)- ID: UA-2026-09-01-007179-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254012
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шампунь для волосся- ID: UA-2026-09-01-007183-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254006
Святошинський ПНІ ЄДРПОУ: 03188777ДК 021:2015: 33711600-3 Препарати та засоби для догляду за волоссямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування бензопил та кущорізів, Чернігівська область- ID: UA-2026-09-01-007170-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254005
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги розміщення та зберігання серверного та мережевого обладнання – colocation; 7225000...×-
послуги розміщення та зберігання серверного та мережевого обладнання – colocation; 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-09-01-007176-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254003
Миколаївська обласна військова адміністрація ЄДРПОУ: 00022579ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи (Листя, сіль 10кг, оцет)- ID: UA-2026-09-01-007168-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254001
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-01-007161-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253998
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЯСІНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44084687ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина KABAT 9.00-16- ID: UA-2026-09-01-007159-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253996
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-007167-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253995
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрочайник- ID: UA-2026-09-01-007164-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253993
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057646ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-007135-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253992
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-01-007163-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253988
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного с...×-
Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхлм продажу права оренди на зелених торгах (аукціоні) площею 0.53 га на території Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-01-007155-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253987
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -