-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10)- ID: UA-2026-09-03-011820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285199
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Peugeot Landtrek»- ID: UA-2026-09-03-011800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285197
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги благоустрою берегової лінії меліоративного каналу (робота екскаватора з навантажен...×-
Послуги благоустрою берегової лінії меліоративного каналу (робота екскаватора з навантаження деградованого грунтового матеріалу) по вул. Промислова в с. Погреби Броварського району Київської області
- ID: UA-2026-09-03-011822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285195
ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04363876ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2026-09-03-011799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285193
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23563740ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексні випробування та електровимірювання заземлюючих пристроїв, блискавкозахисту, еле...×-
Комплексні випробування та електровимірювання заземлюючих пристроїв, блискавкозахисту, електрообладнання, силової та освітлювальної електропроводки, петлі "фаза-нуль" на об'єкті за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Вільшани, вул. Центральна, буд. 4/вул. Ветеринарна, буд. 1
- ID: UA-2026-09-03-011821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285190
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування когенераційних установок GENTEC- ID: UA-2026-09-03-011814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285189
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт насосу- ID: UA-2026-09-03-011810-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285187
КП "Києво-Святошинська тепломережа" КОР ЄДРПОУ: 23576122ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини.
- ID: UA-2026-09-03-011809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285185
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рочинник,шпаклівка ,лак (ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинн...×-
Рочинник,шпаклівка ,лак (ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-09-03-011797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285184
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-03-011796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285182
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографії на пано загиблих- ID: UA-2026-09-03-011801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285181
ДК 021:2015: 22310000-6 Поштові листівкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги топографо-геодезичної зйомки- ID: UA-2026-09-03-011804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285180
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-03-011805-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285179
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення...×-
Послуги з чищення каналізаційних труб/колекторів (ДК 021:2015:90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)
- ID: UA-2026-09-03-011793-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285177
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна- ID: UA-2026-09-03-011807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285175
БІЛОЗІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24354725ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -