-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-03-013982-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287330
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання з електробезпеки (4 і 5 групи допуску) код ДК 021:2015: 80510000-2 Посл...×-
Послуги з навчання з електробезпеки (4 і 5 групи допуску) код ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-03-013977-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287328
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита стельова- ID: UA-2026-09-03-013973-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287326
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабель волоконно-оптичний ОКП(с1,0)ЛТ-12, Кабель волоконно-оптичний ОКП(с1,0)ЛТ-24- ID: UA-2026-09-03-013968-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287325
Військова частина А0665 ЄДРПОУ: 08327157ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивезення твердих побутових відходів з території ЦПМСД за серпень 2026р.- ID: UA-2026-09-03-013967-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287324
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картріджі для фільтрування води згідно Специфікації, що додається. Код ДК 021:2015:4291000...×-
Картріджі для фільтрування води згідно Специфікації, що додається. Код ДК 021:2015:42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
- ID: UA-2026-09-03-013969-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287320
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ст. №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039922ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobi...×-
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-03-013960-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287319
Головне управління Національної поліції у Львівській області ЄДРПОУ: 40108833ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс реабілітаційних заходів- ID: UA-2026-09-03-013963-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287318
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Код НК 024:2023: 61217 - Рукавички хірург...×-
код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Код НК 024:2023: 61217 - Рукавички хірургічні з гваюлового латексу з неприпудреною внутрішньою поверхнею; 61217 - Рукавички хірургічні з гваюлового латексу з неприпудреною внутрішньою поверхнею; 61217 - Рукавички хірургічні з гваюлового латексу з неприпудреною внутрішньою поверхнею; Код НК 031:2024: Т01010102 - Непудровані латексні хірургічні рукавички; Т01010102 - Непудровані латексні хірургічні рукавички; Т01010102 - Непудровані латексні хірургічні рукавички)
- ID: UA-2026-09-03-013961-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287317
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004806ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39170000-4 "Магазинні меблі" (Вивіска Волинська область)- ID: UA-2026-09-03-013964-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287316
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е0 (ДК 021:2015: 09130000-9: Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-09-03-013931-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287315
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дошка соснова обрізна- ID: UA-2026-09-03-013958-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287314
Військова частина Т0970 ЄДРПОУ: 26641943ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання інженерно-геодезичних робіт по виготовленню топоплану М 1:500 на об’єкті: "...×-
Виконання інженерно-геодезичних робіт по виготовленню топоплану М 1:500 на об’єкті: "Стандартне приєднання до електричних мереж житлового будинку Мімонової І.А. за адресою: пров.Захисників України, 43 с.Громи Паланська ТГ Уманський район Черкаської обл."
- ID: UA-2026-09-03-013959-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287313
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22800735ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення каркасних елементів системи гідродинамічної обробки- ID: UA-2026-09-03-013957-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287311
ДУ "ІГНС НАН УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 23521345ДК 021:2015: 42900000-5 Універсальні та спеціалізовані машини різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегаників- ID: UA-2026-09-03-013953-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287310
Управління Державної казначейської служби України у Талалаївському районі Чернігівської області ЄДРПОУ: 37387323ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -