-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл розсувний- ID: UA-2026-09-04-007866-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296580
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ВЕСЕЛКА" С.СОКОЛОВА ЄДРПОУ: 39515500ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана ТМ «Берегиня»- ID: UA-2026-09-04-007862-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296578
Комунальне некомерційне підприємство " Смолінська медико-санітарна частина" Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 23688424ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна ПФ-115 біла глянсова 2,8кг ТМ Delfi- ID: UA-2026-09-04-007861-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296577
Заклад дошкільної освіти № 70 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061516ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зворотній клапан міжфланцевий (код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани,...×-
Зворотній клапан міжфланцевий (код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-04-007837-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296575
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 32626811ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-007852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296570
Іваньківська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26245495ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тех.обслуговування первинних засобів пожежогасіння- ID: UA-2026-09-04-007832-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296569
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова №2 (Дніпропетровська)- ID: UA-2026-09-04-007855-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296568
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги використання Системою учасника з унікальним уніфікованим локатором ресурсу севісу...×-
Послуги використання Системою учасника з унікальним уніфікованим локатором ресурсу севісу інтегрованої системи електронного підпису та печатки; Послуги використання Системою учасника з унікальним уніфікованим локатором ресурсу севісу, призначеного для автентифікації .
- ID: UA-2026-09-04-007847-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296566
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-09-04-007853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296565
ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мінвата EKOBOARD 10см 6.1м.кв (100*610*1250)мм- ID: UA-2026-09-04-007859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296563
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39290000-1 фурнітура різна- ID: UA-2026-09-04-007841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296561
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контактори- ID: UA-2026-09-04-007839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296559
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-04-007854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296558
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (папір, канцелярське приладдя)- ID: UA-2026-09-04-007836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296557
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва ЄДРПОУ: 03359753ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (цемент)- ID: UA-2026-09-04-007834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296556
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -