-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування - олія рафінована соняшникова- ID: UA-2026-09-01-005705-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252519
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення експертної оцінки щодо розгляду кошторисної документації- ID: UA-2026-09-01-004887-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252517
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті- ID: UA-2026-09-01-004896-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252515
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового звя'зку 79034 за адресою: Ль...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового звя'зку 79034 за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Тернопільська, 9
- ID: UA-2026-09-01-005695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252514
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання витратних та інших матеріалів до комп'ютерної техніки та оргтехніки (чорнил...×-
Придбання витратних та інших матеріалів до комп'ютерної техніки та оргтехніки (чорнила для принтера)
- ID: UA-2026-09-01-005691-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252511
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи різні- ID: UA-2026-09-01-005690-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252509
Ізяславський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 "Барвінок" Ізяславської міської ради. ЄДРПОУ: 26495068ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальні харчові суміші для дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію- ID: UA-2026-09-01-005675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252504
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37862122ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний нагляд по об'...×-
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний нагляд по об'єкту: Послуги з поточного(ямкового) ремонту дорожнього покриття по вул. Польова в с. Леонівка Обухівського р-ну Київської обл.)
- ID: UA-2026-09-01-005681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252498
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-01-005676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252497
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кріпельні деталі- ID: UA-2026-09-01-005680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252494
ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ЄДРПОУ: 35434601ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організ...×-
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Незалежна оцінка ринкової вартості автомобілів філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-09-01-005674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252493
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина охолоджувальна GNL Antifreeze G12+ 20 кг;Рідина охолоджувальна GNL Antifreeze G12+...×-
Рідина охолоджувальна GNL Antifreeze G12+ 20 кг;Рідина охолоджувальна GNL Antifreeze G12+ 10 кг; Рідина охолоджувальна GNL Antifreeze G12+ 5 кг
- ID: UA-2026-09-01-005666-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252489
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-01-005667-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252485
Конотопська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00703983ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ствол пожежний перекривальний 2" спр. 16 мм з ГЦ-50- ID: UA-2026-09-01-005664-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252484
Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту нежитлового приміщення за адресою: 3 мікрорайон, будинок 16, м...×-
Послуги з поточного ремонту нежитлового приміщення за адресою: 3 мікрорайон, будинок 16, м. Златопіль, Харківська область (інвентарний номер 01903)
- ID: UA-2026-09-01-005658-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252483
Комунальне підприємство "Жилсервіс" Златопільської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 39045562ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -