-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зошит для запису А-4 формата (обкладинка ламінована) 48 арк. за кодом ЄЗС ДК 021:2015 2283...×-
Зошит для запису А-4 формата (обкладинка ламінована) 48 арк. за кодом ЄЗС ДК 021:2015 22830000-7 зошити
- ID: UA-2026-09-01-009867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256681
Недригайлівська селищна рада ЄДРПОУ: 04390110ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-01-009846-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256680
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39510000-0 Вироби домашнього текстилю (тканинні ролети типу день-ніч, жалюзі горизонтальні...×-
39510000-0 Вироби домашнього текстилю (тканинні ролети типу день-ніч, жалюзі горизонтальні, жалюзі вертикальні)
- ID: UA-2026-09-01-009857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256677
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131512ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу- ID: UA-2026-09-01-009859-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256675
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-44530000-4 Кріпильні деталі (Універсальний шуруп потайна голівка 3,5*25)- ID: UA-2026-09-01-009854-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256672
Гадяцький геріатричний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189201ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення, 31642000-8 Електронні...×-
ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення, 31642000-8 Електронні детектори (Електронні детектори)
- ID: UA-2026-09-01-009864-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256671
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03327664ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
товари медичного призначення- ID: UA-2026-09-01-009858-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256670
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 20695033ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33199000-1 «Одяг для медичного персоналу»- ID: UA-2026-09-01-009860-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256669
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМ.В.Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012131ДК 021:2015: 33199000-1 Одяг для медичного персоналуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця М...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Мілютенка, 40/16, ремонт вхідної групи ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45440000-3 Фарбування та скління
- ID: UA-2026-09-01-009862-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256667
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастика бітумно-каучукова 10 кг, Праймер 20л.- ID: UA-2026-09-01-009852-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256665
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ЄДРПОУ: 02005496ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блокноти на спіралі брендовані (продукція для нагородження)- ID: UA-2026-09-01-009853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256664
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пиломатеріали- ID: UA-2026-09-01-009850-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256663
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-01-009848-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256662
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Степлер, файли, швидкозшивач, ручка, зошит (12 л.), зошит (24 л.), зошит (48 л.), зошит (9...×-
Степлер, файли, швидкозшивач, ручка, зошит (12 л.), зошит (24 л.), зошит (48 л.), зошит (96 л.), циркуль, транспортир, скотч, ручка, справа, папка з кільцями, папка з зав'язками, грамота ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-01-009847-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256661
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (комп’ютерної та копірувальної техніки)- ID: UA-2026-09-01-009843-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256660
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОДЕСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І. І. МЕЧНИКОВА" ЄДРПОУ: 45784900ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -