-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло вершкове,73%- ID: UA-2026-09-05-000453-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303361
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ 500 25 кг Івано-франківськ (44111200-3- Цемент) код за ДК 021:2015: 44110000-4 —...×-
Цемент ПЦ 500 25 кг Івано-франківськ (44111200-3- Цемент) код за ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-09-05-000451-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303360
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983134ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ультразвукова ванна Skymenjp 100s 30л- ID: UA-2026-09-05-000447-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303358
Військова частина А3269 ЄДРПОУ: 26621254ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 14:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-05-000449-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303357
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обробленні фрукти за кодом ДК 021:2015-15330000-0 (Обробленні фрукти та овочі)- ID: UA-2026-09-05-000446-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303356
ГЛИБОЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203353ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плівка поліетиленова, рукав,- ID: UA-2026-09-05-000448-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303355
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА ЄДРПОУ: 33290660ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДС...×-
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421)
- ID: UA-2026-09-05-000445-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303354
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля (картопля)- ID: UA-2026-09-05-000444-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303353
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-05-000442-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303352
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка автомобільна медична- ID: UA-2026-09-05-000441-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303351
Лозівський центр професійної освіти Харківської області ЄДРПОУ: 02547949ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао 85 г- ID: UA-2026-09-05-000443-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303350
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-05-000439-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303349
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао (Какао Мрія порошок 80гр )- ID: UA-2026-09-05-000437-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303348
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15841000-5 КакаоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік 0,2 л- ID: UA-2026-09-05-000436-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303347
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали системи опалення- ID: UA-2026-09-05-000434-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303345
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)
-