-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ф32, коліно ф32- ID: UA-2026-09-04-004774-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293550
Відокремлений структурний підрозділ "Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34114840ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подяки-продукція для нагородження- ID: UA-2026-09-04-004786-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293549
виконавчий комітет Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03084813ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-04-004789-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293548
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водонагрівач, овочерізка, м'ясорубка електрична- ID: UA-2026-09-04-004777-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293547
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" ЄДРПОУ: 26234853ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уайт-спірит- ID: UA-2026-09-04-004782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293543
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-09-04-004775-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293540
Коршівський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 20539445ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонту господарсь...×-
Будівельні матеріали, матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонту господарським способом (вапно негашене)
- ID: UA-2026-09-04-004761-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293539
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЛЮБАРСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188406ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними устан...×-
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення)
- ID: UA-2026-09-04-004784-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293538
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 35520000-5 Частини військових суденПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспорту Замовника за кодом...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспорту Замовника за кодом «ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-09-04-004769-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293537
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-004780-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293536
ТУЛЬЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21723352ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-004768-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293535
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
К 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (LED світильник LEBRON L-LPO-1...×-
К 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (LED світильник LEBRON L-LPO-1862, 18W, 6200K, 600мм, 230V, LED св-к LEBRON L-LPO, 18W, 600мм, 6200K, 1350Lm)
- ID: UA-2026-09-04-004762-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293534
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ БУДИНКУ РАД" ЄДРПОУ: 31818541ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки до опалювального сезону за ДК 021: 2015:50410000-2 Послуги з ремонту...×-
Послуги з підготовки до опалювального сезону за ДК 021: 2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-04-004772-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293533
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метизи (набір), стяжки (за кодом ДК 44530000-4 Кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-04-004776-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293531
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054741ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозатор для антисептику ліктьовий пластиковий- ID: UA-2026-09-04-004766-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293529
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 45460659ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїЗавершена -