-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мембрана гальмівна задня ЗІЛ- ID: UA-2026-08-31-006013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239314
ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-006022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239312
КЗ "Ветеранський Простір" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 45597806ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сечові смужки LabAnalyt 11 G 100шт/паков- ID: UA-2026-08-31-006018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239310
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (спеціальна професійна підготовка поліцей...×-
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (спеціальна професійна підготовка поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції; підвищення кваліфікації та перепідготовка поліцейських та цивільного персоналу охорони)
- ID: UA-2026-08-31-006021-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239309
Управління поліції охорони в м. Києві ЄДРПОУ: 40109147ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09210000-4: Мастильні засоби (Олива MOTUL 8100 X-clean + 5W30 1л, Олива MOTUL 8100 X-clean...×-
09210000-4: Мастильні засоби (Олива MOTUL 8100 X-clean + 5W30 1л, Олива MOTUL 8100 X-clean + 5W30 5л)
- ID: UA-2026-08-31-006017-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239308
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01994936ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79710000-4 Охоронні послуги. Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2026-08-31-006020-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239307
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Резетка,вилка- ID: UA-2026-08-31-006032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239305
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розеткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення тренінгу- ID: UA-2026-08-31-005995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239302
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації ЄДРПОУ: 36274395ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби індивідуального захисту органів дихання- ID: UA-2026-08-31-005989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239293
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України ЄДРПОУ: 14373207ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з роподілу електричної енергії та супутні послуги (м. Дніпро, вул. Академіка Янгел...×-
Послуги з роподілу електричної енергії та супутні послуги (м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4)
- ID: UA-2026-08-31-006007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239287
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 34824364ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-006001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239286
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-08-31-005990-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239284
Військова частина А3466 ЄДРПОУ: 08211570ДК 021:2015: 31711140-6 ЕлектродиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги солістки- ID: UA-2026-08-31-005993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239283
Хмельницька обласна філармонія ЄДРПОУ: 02225890ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 6 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Великосільській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-005988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239282
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобіля Рено Дастер: заміна рульового накінечника, заміна задніх амо...×-
Послуги з ремонту автомобіля Рено Дастер: заміна рульового накінечника, заміна задніх амортизаторів, заміна лямди, регулювання розвал/сходження
- ID: UA-2026-08-31-005977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239280
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -