-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 11 - Послуги з організації гарячого харчування учнів філії Пасічнянського ліцею «Пасічнянська початкова школа №1» Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-009913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243183
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-08-31-009909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243182
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розеткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання екскурсійних послуг історичним центром міста Львова для школярів Куп'янської...×-
Надання екскурсійних послуг історичним центром міста Львова для школярів Куп'янської міської територіальної громади в рамках Програми розвитку туристичної галузі на території Львівської міської територіальної громади на 2026-2028 роки.
- ID: UA-2026-08-31-009899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243176
ДК 021:2015: 63500000-4 Послуги туристичних агентств, туристичних операторів і туристичної підтримкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень поліклініки №1 літ «А-3» комуна...×-
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень поліклініки №1 літ «А-3» комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради на вул. В'ячеслава Чорновола, 72 в м. Рівному»
- ID: UA-2026-08-31-009902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243173
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер для лабораторних відходів Мульти-Сейф твін плюс 5000- ID: UA-2026-08-31-009900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243172
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2026-08-31-009890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243171
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-009894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243169
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-009895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243168
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» ЄДРПОУ: 02220881ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали (ДК 021:2015 -22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали)- ID: UA-2026-08-31-009893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243166
Ямпільська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403309ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по провулку Ринковий в селищі Вільшани...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по провулку Ринковий в селищі Вільшани Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-009885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243165
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автомобіля MG 4 реєстраційний номер АІ 3941 YA- ID: UA-2026-08-31-009891-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243163
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131265ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигналізаційне обладнання- ID: UA-2026-08-31-009880-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243160
Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4 ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільт масла, фільтр паливний, фільтр повітряний- ID: UA-2026-08-31-009873-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243158
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри захисні, рукавички робочі ( ДК 021:2015:18140000-2 - Аксесуари до робочого одягу )- ID: UA-2026-08-31-009889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243154
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Люк пластиковий- ID: UA-2026-08-31-009864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243153
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕРЕБОВЛЯ" ЄДРПОУ: 36023766ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -