-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським...×-
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме: фарба біла, фарба жовта 2,8, код ДК 021:2015:44810000-1 - Фарба
- ID: UA-2026-09-04-002598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291372
Виконавчий комітет Нивотрудівської сільської ради ЄДРПОУ: 40211687ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболка - поло- ID: UA-2026-09-04-002592-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291370
Корнинська сільська рада ЄДРПОУ: 04387243ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-04-002594-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291369
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр ЄДРПОУ: 04590984ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні- ID: UA-2026-09-04-002591-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291368
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш клейова Крейзел 25кг, грунтуючий засіб глибокопроникний 10л, Піна монтажна, Агровол...×-
Суміш клейова Крейзел 25кг, грунтуючий засіб глибокопроникний 10л, Піна монтажна, Агроволокно в рулоні, Клей піна, Клей для плитки Еко для зовнішніх та внутрішніх робіт, пігмент.
- ID: UA-2026-09-04-002590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291367
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832049ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічне обладнання (стоматологічна установка з кріслом пацієнта та додатковим облад...×-
Стоматологічне обладнання (стоматологічна установка з кріслом пацієнта та додатковим обладнанням)
- ID: UA-2026-09-04-002588-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291363
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 20695033ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор, ванільний цукор- ID: UA-2026-09-04-002589-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291362
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект мішеневого обладнання- ID: UA-2026-09-04-002559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291359
Військова частина А7053 ЄДРПОУ: 26623359ДК 021:2015: 35210000-9 Тренувальні мішеніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зтехнічної інвентаризації на обєкт нерухомого майна Пожежне ДЕПО що розташований з...×-
Послуги зтехнічної інвентаризації на обєкт нерухомого майна Пожежне ДЕПО що розташований за адресою : Житомирська область, Бердичівський район с. Мирославка вулиця Шевченка , 55
- ID: UA-2026-09-04-002586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291358
Швайківська сільська рада ЄДРПОУ: 04345658ДК 021:2015: 79991000-7 Послуги з інвентаризаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка газу ; Катушка запалення- ID: UA-2026-09-04-002580-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291357
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба кругла (57) металева- ID: UA-2026-09-04-002584-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291356
ДК 021:2015: 44163100-1 ТрубиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту( стенд інформаційний )- ID: UA-2026-09-04-002578-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291355
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-002585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291352
Хмельницький заклад дошкільної освіти № 34 «Тополька» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 33332244ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олива- ID: UA-2026-09-04-002574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291351
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-002579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291349
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ У М.ПОЛТАВІ РАДИ ЄДРПОУ: 02318367ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -