-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-008210-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255032
Новоархангельська селищна рада ЄДРПОУ: 04367217ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування газоаналізаторів Алкофор 505, код згідно з ДК 021-2015...×-
Послуга з технічного обслуговування газоаналізаторів Алкофор 505, код згідно з ДК 021-2015-50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання.
- ID: UA-2026-09-01-008207-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255031
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35099609ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр пов...×-
ДК 021 2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр повітряний, фільтр паливний)
- ID: UA-2026-09-01-008191-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255030
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-008199-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255025
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів...×-
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва
- ID: UA-2026-09-01-008192-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255019
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45483786ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Визначення рівня шуму, освітленості, параметрів мікроклімату Сухоташлицької філії Побузько...×-
Визначення рівня шуму, освітленості, параметрів мікроклімату Сухоташлицької філії Побузького ліцею
- ID: UA-2026-09-01-008187-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255018
ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консерва кілька в томаті (ДК 021:2015-15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і п...×-
Консерва кілька в томаті (ДК 021:2015-15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви)
- ID: UA-2026-09-01-008186-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255011
ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос GPD 3-6S/180 Aqvatica- ID: UA-2026-09-01-008202-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255010
Волинська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00692682ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторно-інструментальних,санітарно-гігієнічних досліджень факторі...×-
Послуги з проведення лабораторно-інструментальних,санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища трудового процесу для атестації 3-х робочих місць за умовами праці
- ID: UA-2026-09-01-008200-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255008
Заклад дошкільної освіти №17 "Золотий ключик"Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165914ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху будівлі ОСК ККП "Водоканал" за адресою: Житомирська обл.,...×-
Поточний ремонт даху будівлі ОСК ККП "Водоканал" за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, с/рада Бехівська, Комплекс будівель і споруд №6.
- ID: UA-2026-09-01-008188-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255007
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації для фахівців ІРЦ №1 Голос...×-
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації для фахівців ІРЦ №1 Голосіївського району м. Києва
- ID: UA-2026-09-01-008194-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255006
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва ЄДРПОУ: 42633081ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-008195-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255005
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція (цукор)- ID: UA-2026-09-01-008177-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255003
Відділ освіти, молоді та спорту Нараївської сільської ради ЄДРПОУ: 44033132ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 3gen,Mini- ID: UA-2026-09-01-008166-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255002
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Диня свіжа, першого товарного сорт...×-
Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Диня свіжа, першого товарного сорту, діаметр плоду не менше 12 см, кулясті і овальні плоди
- ID: UA-2026-09-01-008143-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255001
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-