-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них за адресою: с.Попелі, ву...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них за адресою: с.Попелі, вул.І.Франка, 16 А
- ID: UA-2026-09-02-007680-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266469
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання.- ID: UA-2026-09-02-007677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266468
Комунальне некомерційне підприємство "Глибоцька багатопрофільна лікарня" Глибоцької селищної ради ЄДРПОУ: 02005705ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комфірмат та свердло до нього- ID: UA-2026-09-02-007679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266466
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зарядна станція- ID: UA-2026-09-02-007662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266465
Військова частина А5027 ЄДРПОУ: 26640412ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-007666-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266464
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Послуга з підпоховання ідентифікова...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Послуга з підпоховання ідентифікованих останків у існуючу могилу військовослужбовця, який загинув (помер) внаслідок збройної агресії проти України, по Томаківській селищній територіальній громаді)
- ID: UA-2026-09-02-007668-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266463
Виконавчий комітет Томаківської селищної ради ЄДРПОУ: 41051313ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-007672-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266462
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКСВІТЛО" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03338136ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби- ID: UA-2026-09-02-007676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266461
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист рифлений г/к Аз 1000*4000- ID: UA-2026-09-02-007670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266459
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий, 1,9 л; Сік томатний, 1 л- ID: UA-2026-09-02-007665-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266458
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-007664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266457
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА" ЄДРПОУ: 02007532ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змазка- ID: UA-2026-09-02-007644-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266452
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ” ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39002969ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт проводу ПЛ-35кВ Ф-913- ID: UA-2026-09-02-007660-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266451
Вільнянське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 36415134ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник- ID: UA-2026-09-02-007659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266449
ДК 021:2015: 24200000-6 Барвники та пігментиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 33140000-3 Медичні матеріали ( Джгут для зупинки кровотечі по типу турн...×-
ДК 021:2015 (CPV): 33140000-3 Медичні матеріали ( Джгут для зупинки кровотечі по типу турнікет, з металевою застібкою, з полікарбонату (чорний-4, синій-4, зелений-4)/Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); Одноразовий джгут без латексу, синтетичний каучук, нестирильний /Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); Бинт тканий медичний нестерильний 3м х 5см /Код НК 024:2023:48126 - Рулон марлевий нестерильний/Код НК 031:2024: M030101 - ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ).
- ID: UA-2026-09-02-007641-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266448
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва ЄДРПОУ: 38266365ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-