-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник 0,8л.- ID: UA-2026-09-04-011451-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300132
ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04344156ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генераторна установка- ID: UA-2026-09-04-011433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300131
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕНС БАНК" ЄДРПОУ: 23494714ДК 021:2015: 31121000-0 Генераторні установкиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з проведення функціонального навчання у сфері цивільного захисту- ID: UA-2026-09-04-011458-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300127
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26198169ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання послуг з медіаці...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання послуг з медіаціі відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-04-011447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300124
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Виделка, Тарілка 25см, Кружка циліндрична 245мл, Доска кухонна 20*35, Віник, Запаска до швабри, Черенок дерев'яний, Смітник пл.18л)
- ID: UA-2026-09-04-011449-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300123
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор для ДБЖ (Чернівецький ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-04-011444-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300121
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (дріжджі хлібопекарські)», код відповідно до Єдиного закупівельного с...×-
«Продукти харчування (дріжджі хлібопекарські)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні»
- ID: UA-2026-09-04-011446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300120
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування газопроводі...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування газопроводів та газового обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-011441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300117
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Миколаїв ЄДРПОУ: 08029523ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна батарея DJI INTELLIGENT Flight для Mavic 3 (CP.MA.00000423.01)- ID: UA-2026-09-04-011065-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300113
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 15:31)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа горохова- ID: UA-2026-09-04-011418-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300111
Військова частина А1225 ЄДРПОУ: 22992781ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 7» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№3-4) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2026-09-04-011432-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300109
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 24 дні (до 29.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір ущільнювальних кілець- ID: UA-2026-09-04-011428-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300105
Уманьводоканал ЄДРПОУ: 03357174ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве сховище nas synology ds 925+, або аналог- ID: UA-2026-09-04-011442-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300104
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фітоменадіон емульсія для ін'єкцій 10 мг/мл, по 1мл (ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевт...×-
Фітоменадіон емульсія для ін'єкцій 10 мг/мл, по 1мл (ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-04-011421-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300099
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння (пожежні кран-комплект...×-
Послуги з технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння (пожежні кран-комплекти -"ПКК")
- ID: UA-2026-09-04-011420-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300098
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02143838ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -