-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Реконструкція об`єкту КП "Харківські теплові мережі" шляхом встановлення КГУ з...×-
«Реконструкція об`єкту КП "Харківські теплові мережі" шляхом встановлення КГУ за адресою: м. Харків, проспект ***. Монтаж повітрооброблюючих установок (код ДК 021:2015 - 45454000-4 – Реконструкція)»
- ID: UA-2026-09-03-001105-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274563
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні матеріали та малоцінні предмети- ID: UA-2026-09-03-001117-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274562
Військова частина А1214 ЄДРПОУ: 07530089ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці для обладнання навчальної лабораторії- ID: UA-2026-09-03-001099-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274558
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-001111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274557
Грушківська гімназія Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23800105ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-03-001109-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274556
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди графітові спектральні- ID: UA-2026-09-03-001104-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274555
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 31660000-0 Вугільні електродиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивозу та захоронення твердих побутових відходів (ДК 021:2015 90510000-5 «Утиліз...×-
Послуги з вивозу та захоронення твердих побутових відходів (ДК 021:2015 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям») для потреб Чутівського районного суду Полтавської області у 2026 році
- ID: UA-2026-09-03-001107-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274553
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 26304855ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції від 2400 Вт, lifepo4, місткість від 2.048 кВт/год, функція швидкого зарядж...×-
Зарядні станції від 2400 Вт, lifepo4, місткість від 2.048 кВт/год, функція швидкого заряджання, гарантія від 36 міс.
- ID: UA-2026-09-03-001098-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274552
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з організації та проведення короткотермінових семінарів-навчань- ID: UA-2026-09-03-001096-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274551
Управління Держспецзв'язку у Волинській області ЄДРПОУ: 34745031ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення- ID: UA-2026-09-03-001102-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274550
Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 30389429ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-03-001089-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274549
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шиномонтажні послуги код-50190000-3 Послуги з демонтування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-001093-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274548
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 50190000-3 Послуги з демонтування транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата, свердло м.4, цв’яходер- ID: UA-2026-09-03-001101-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274547
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-03-001094-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274546
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Головка муфтова напірна ГЦН-50 Клапан кран пожежний кутовий латунний ДУ-50, різьба ВН Шафа...×-
Головка муфтова напірна ГЦН-50 Клапан кран пожежний кутовий латунний ДУ-50, різьба ВН Шафа пожежна ШП 8060 У навісна з касетою, без задньої стінки 800 х 600 х 230мм Шафа пожежна ШП 9070 В вбудована, без касети, без задньої стінки 900 х 700 х 230мм
- ID: UA-2026-09-03-001091-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274543
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -