-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань здійснення публічних закупівель для потреб ВСП "Машин...×-
Консультаційні послуги з питань здійснення публічних закупівель для потреб ВСП "Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету"
- ID: UA-2026-09-04-004795-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293558
Сумський державний університет ЄДРПОУ: 05408289ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів ( Поточний ремонт дорожньго покриття по вул. Фоміна та прову...×-
Благоустрій населених пунктів ( Поточний ремонт дорожньго покриття по вул. Фоміна та провулку Фоміна в селищі Буди Харківського району, Харківської області)
- ID: UA-2026-09-04-004794-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293557
Південна міська рада Харківського району Харківської області ЄДРПОУ: 04058700ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 — Вершкове масло(Масло вершк.)- ID: UA-2026-09-04-004800-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293554
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44830000 – 7 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники» Розчинник Уайт спірит...×-
ДК 021:2015 44830000 – 7 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники» Розчинник Уайт спірит Faktura (600гр) 1,0л; Розчинник Уайт спірит Faktura 4л
- ID: UA-2026-09-04-004781-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293552
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ф32, коліно ф32- ID: UA-2026-09-04-004774-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293550
Відокремлений структурний підрозділ "Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34114840ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подяки-продукція для нагородження- ID: UA-2026-09-04-004786-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293549
виконавчий комітет Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03084813ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-04-004789-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293548
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водонагрівач, овочерізка, м'ясорубка електрична- ID: UA-2026-09-04-004777-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293547
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" ЄДРПОУ: 26234853ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уайт-спірит- ID: UA-2026-09-04-004782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293543
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дивани- ID: UA-2026-09-04-004770-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293542
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти- ID: UA-2026-09-04-004787-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293541
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-09-04-004775-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293540
Коршівський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 20539445ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонту господарсь...×-
Будівельні матеріали, матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонту господарським способом (вапно негашене)
- ID: UA-2026-09-04-004761-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293539
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЛЮБАРСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188406ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними устан...×-
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення)
- ID: UA-2026-09-04-004784-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293538
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 35520000-5 Частини військових суденПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспорту Замовника за кодом...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспорту Замовника за кодом «ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-09-04-004769-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293537
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-