-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване- ID: UA-2026-09-01-006579-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253417
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціаліста у проведенні експертиз згідно договору ЦПД- ID: UA-2026-09-01-006590-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253416
Державна спеціалізована установа "Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 02001937ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-01-006586-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253415
Національний університет "Чернігівська політехніка" ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-006582-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253414
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточні ремонтні роботи та заправка картриджів- ID: UA-2026-09-01-006592-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253413
фінансове управління Мостиської міської ради ЄДРПОУ: 44049752ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Панелі відображення для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії п...×-
Панелі відображення для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-09-01-006564-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253412
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 14:22)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме супровід прогр...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме супровід програми «Облік бюджетної установи»
- ID: UA-2026-09-01-006584-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253407
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНТУ" ЄДРПОУ: 38478573ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власник...×-
послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-006507-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253406
5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій «А» СБ України ЄДРПОУ: 20003360ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-006556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253401
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38510035ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао (ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)- ID: UA-2026-09-01-006561-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253400
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сири різні- ID: UA-2026-09-01-006570-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253399
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опора карданного вала ЗІЛ-130- ID: UA-2026-09-01-006571-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253396
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер- ID: UA-2026-09-01-006572-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253393
Відділ культури,молоді,спорту та туризму Дубовецької сільської ради ЄДРПОУ: 44073116ДК 021:2015: 22462000-6 Рекламні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція Oukitel- ID: UA-2026-09-01-006559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253391
ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)- ID: UA-2026-09-01-006549-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253389
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-