-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальні продукти харчування,- ID: UA-2026-09-01-007185-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254017
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід, кабель- ID: UA-2026-09-01-007139-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254014
Військова частина А4990 ЄДРПОУ: 26639685ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина; Яловичина; Свинина- ID: UA-2026-09-01-007165-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254013
Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №65 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 25166546ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)- ID: UA-2026-09-01-007179-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254012
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шампунь для волосся- ID: UA-2026-09-01-007183-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254006
Святошинський ПНІ ЄДРПОУ: 03188777ДК 021:2015: 33711600-3 Препарати та засоби для догляду за волоссямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування бензопил та кущорізів, Чернігівська область- ID: UA-2026-09-01-007170-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254005
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги розміщення та зберігання серверного та мережевого обладнання – colocation; 7225000...×-
послуги розміщення та зберігання серверного та мережевого обладнання – colocation; 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-09-01-007176-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254003
Миколаївська обласна військова адміністрація ЄДРПОУ: 00022579ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи (Листя, сіль 10кг, оцет)- ID: UA-2026-09-01-007168-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254001
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги литва- ID: UA-2026-09-01-007177-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254000
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05485887ДК 021:2015: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-01-007161-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253998
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЯСІНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44084687ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина KABAT 9.00-16- ID: UA-2026-09-01-007159-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253996
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-007167-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253995
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрочайник- ID: UA-2026-09-01-007164-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253993
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057646ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-007135-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253992
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-01-007163-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253988
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -