-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-09-02-014049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272774
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-014047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272772
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43391217ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Огірки свіжі- ID: UA-2026-09-02-014044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272770
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 1"- ID: UA-2026-09-02-014042-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272769
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-014041-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272768
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ "ЗНАМЕННЯ" ЄДРПОУ: 34793525ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання електричних побутових приладів (Самонаріз, Шуруп, Дюбель, Болт, Затиск, Гайка, Шайба, Талреп, Хомут, Стержень, Пружина, Скоба, Карабін, Підвіс, Кліпси, Клин, Хрестики)
- ID: UA-2026-09-02-014043-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272767
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно, труба, муфта, хомут- ID: UA-2026-09-02-014045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272766
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно 3/4 латунь- ID: UA-2026-09-02-014036-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272763
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до трубЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція...×-
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м. Харків
- ID: UA-2026-09-02-014031-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272761
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003563ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова (згідно ДК 021:2015 код 15410000-5).- ID: UA-2026-09-02-014035-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272760
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "БАРВІНОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26523280ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер одноразовий для паковання інфекційно небезпечних відходів CLEWDOR (5 л)- ID: UA-2026-09-02-014034-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272759
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ САМГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 35814781ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк...×-
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-02-014038-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272757
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 22389719ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник- ID: UA-2026-09-02-014030-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272755
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектувальні вироби і деталі для поточного ремонту виробничого обладнання- ID: UA-2026-09-02-014028-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272754
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
деталі для обладнання визначений за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 — «Механічні запасні час...×-
деталі для обладнання визначений за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 — «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів»
- ID: UA-2026-09-02-014024-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272751
Військова частина А4975 ЄДРПОУ: 26639645ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -