-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут, шпилька- ID: UA-2026-09-01-008272-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255092
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок природний, щебінь, фракція 10-20 мм- ID: UA-2026-09-01-008270-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255091
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-09-01-008254-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255089
1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області ЄДРПОУ: 39010880ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка медичного обладнання- ID: UA-2026-09-01-008269-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255086
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із санаторно-курортного оздоровлення- ID: UA-2026-09-01-008253-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255084
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-09-01-008264-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255083
КНП "Добровеличківська лікарня" ЄДРПОУ: 01995143ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-01-008256-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255080
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартонні плити. Стрічка-серпянка.- ID: UA-2026-09-01-008247-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255079
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифровий вимірювальний комплекс- ID: UA-2026-09-01-008258-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255077
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна 750мл п/п- ID: UA-2026-09-01-008260-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255075
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передачі в користування програмного забезпечення на умовах обмеженої невиключної...×-
Послуги з передачі в користування програмного забезпечення на умовах обмеженої невиключної ліцензії, а саме онлайн - платформу "Pay for Victory для Новояворівської громади"
- ID: UA-2026-09-01-008259-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255074
Новояворівська міська рада ЄДРПОУ: 04373301ДК 021:2015: 48412000-9 Пакети програмного забезпечення для підготовки податкової звітностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
5505 Циліндр зчеплення підпедальний R- ID: UA-2026-09-01-008257-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255072
Комунальне підприємство "Благоустрій" Яремчанської міської ради ЄДРПОУ: 34158207ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (хек свіжомороже...- ID: UA-2026-09-01-008236-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255071
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen...×-
Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro
- ID: UA-2026-09-01-008250-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255068
Гімназія № 9 Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 22060250ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання інформаційних послуг щодо експлуата...×-
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання інформаційних послуг щодо експлуатації програмного комплексу"ІС-ПРО")
- ID: UA-2026-09-01-008227-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255066
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01999709ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -