-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка поліетиленова, плівка захисна (Код національного класифікатора України ДК 021:2015...×-
Плівка поліетиленова, плівка захисна (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами)
- ID: UA-2026-09-03-010816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284203
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 98370000-7 Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-09-03-010815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284202
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-010817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284201
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41818470ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-010823-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284197
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба для батарей 0,4кг, грунт 2,8 чорний- ID: UA-2026-09-03-010814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284196
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке косметичне, мило туалетне- ID: UA-2026-09-03-010807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284195
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-010806-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284194
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом згідно ДК 021:...×-
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом згідно ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника за кодом 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-09-03-010809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284193
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ НЕВРОЛОГІЇ, ПСИХІАТРІЇ ТА НАРКОЛОГІЇ ІМЕНІ П.В. ВОЛОШИНА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012148ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарат для міостимуляції, ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії...×-
Апарат для міостимуляції, ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, НК 024:2023 46571 Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від мережі, НК 031:2024: Z120602 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ
- ID: UA-2026-09-03-010804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284192
Комунальне некомерційне підприємство "Березнівська центральна міська лікарня" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 01999810ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск до бензокоси, степлер Цеханівський старостинський округ- ID: UA-2026-09-03-010783-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284189
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК021:2015:15410000-5 "Сирі олії та тваринні і рослинні жири" (Сало свиняче, охо...×-
ДК021:2015:15410000-5 "Сирі олії та тваринні і рослинні жири" (Сало свиняче, охолоджене, 3-5 см, ДСТУ 4590)
- ID: UA-2026-09-03-010782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284187
КУ "Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці" ЄДРПОУ: 13962350ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-010796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284180
Полицька виправна колонія №76 ЄДРПОУ: 08564370ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт будівель К+++ АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирс...×-
Ремонт будівель К+++ АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район, +++
- ID: UA-2026-09-03-010791-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284178
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт- ID: UA-2026-09-03-010799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284177
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна для автотракторних дизелів- ID: UA-2026-09-03-010795-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284176
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливиАктивна -