-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір свердл по металу Rapide, Валик (насадка) 150 мм- ID: UA-2026-09-04-002331-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291116
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для влаштування електричних мереж- ID: UA-2026-09-04-002263-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291114
Військова частина А1937 ЄДРПОУ: 24308636ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Завіси- ID: UA-2026-09-04-002327-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291113
Військова частина А3435 ЄДРПОУ: 08355470ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Бережанського...×-
Послуги незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Бережанського відділу державної виконавчої служби у Тернопільському районі Тернопільської області Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (ВП № 67917516 від 18.08.2026)
- ID: UA-2026-09-04-002330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291112
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 2х тактна 4л- ID: UA-2026-09-04-002326-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291110
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлик (код ДК 021-2015 : 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-09-04-002311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291106
Комунальне підприємство “Цуманська лікарня Цуманської селищної ради” ЄДРПОУ: 01982844ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стіл письмовий ДСП- ID: UA-2026-09-04-002325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291105
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лак для волосся- ID: UA-2026-09-04-002319-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291104
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ферозіт 229/25 кг Суміш універсальна для ремонт...×-
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ферозіт 229/25 кг Суміш універсальна для ремонтних робіт)
- ID: UA-2026-09-04-002329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291102
Комунальне некомерційне підприємство "Літинський центр первинної медико - санітарної допомоги " Літинської селищної ради ЄДРПОУ: 37472460ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-04-002309-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291101
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26244053ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування програмного забезпечення "Місцевий бюджет" та модуля інтеграції з...×-
Обслуговування програмного забезпечення "Місцевий бюджет" та модуля інтеграції з IAC LOGICA
- ID: UA-2026-09-04-002321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291099
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вибуховий провід- ID: UA-2026-09-04-002313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291098
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-04-002316-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291097
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-002310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291095
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружина зчеплення довга (8 витків) мотокоса- ID: UA-2026-09-04-002315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291094
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -