-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-03-008432-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281841
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV):80400000-8 Послуги у сфері освіти для дорослих та інші освітні послуги),...×-
ДК 021:2015 (CPV):80400000-8 Послуги у сфері освіти для дорослих та інші освітні послуги), в межах реалізації проєкту «Інклюзивні та розвиваючі простори для прогресивної, інноваційної та адаптивної освіти», (INSPIRE, Грантовий контракт ROUA00253), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми “Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027
- ID: UA-2026-09-03-008439-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281840
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 80400000-8 Послуги у сфері освіти для дорослих та інші освітні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро5)- ID: UA-2026-09-03-008434-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281837
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розроблення проектно-кошторисної документації "Встановлення дахової сонячної електрос...×-
розроблення проектно-кошторисної документації "Встановлення дахової сонячної електростанції потужністю 61 кВт та установки зберігання енергії потужністю 50 кВт та ємністю 53,76 кВт*год у КЗ "Лука-Мелешківський ліцей"
- ID: UA-2026-09-03-008431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281836
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари, навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищенн...×-
Канцелярські товари, навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.
- ID: UA-2026-09-03-008435-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281835
КУ Івано-Франківський обласний центр соціальних служб ЄДРПОУ: 20555332ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монiтор 23.8" BenQ GW2490 Black, 9H.LLSLJ.LBE/9H.LLSLB.QBE, код ДК 021:2015: 3232000...×-
Монiтор 23.8" BenQ GW2490 Black, 9H.LLSLJ.LBE/9H.LLSLB.QBE, код ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне та аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2026-09-03-008413-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281834
Управління освіти Чугуївської міської ради ЄДРПОУ: 22682750ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та ремонт картриджа)- ID: UA-2026-09-03-008425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281833
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини- ID: UA-2026-09-03-008426-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281832
Виноградівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190550ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-03-008424-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281830
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського" ЄДРПОУ: 02904160ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка картдриджу- ID: UA-2026-09-03-008412-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281825
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради ЄДРПОУ: 41823830ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту електроосвітлення та електрообладнання Степанківського ліцею к...×-
Послуги з поточного ремонту електроосвітлення та електрообладнання Степанківського ліцею корпус №1 с. Степанки, вул.Героїв України, 56. (Код за ДК 021:2015:50710000-5: Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)
- ID: UA-2026-09-03-008422-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281824
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області ЄДРПОУ: 45963528ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для умивальника Міххus Missouri...×-
44410000-7 - Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для умивальника Міххus Missouri 001чор)
- ID: UA-2026-09-03-008416-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281822
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дихлофос- ID: UA-2026-09-03-008409-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281819
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-008404-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281818
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів (підготовка та перевірка знань...×-
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів (підготовка та перевірка знань за програмою навчання: Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж)
- ID: UA-2026-09-03-008410-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281815
ПІДЛИПНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33093254ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -