-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Побутова техніка. Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-02-003282-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262151
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування орендованого нежитлового приміщення за адресою: Вінницька обл., м. Гайсин, вул...×-
Страхування орендованого нежитлового приміщення за адресою: Вінницька обл., м. Гайсин, вул. І Франка, буд.28
- ID: UA-2026-09-02-003209-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262150
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос глибинний, бак гідрофор- ID: UA-2026-09-02-003311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262149
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації- ID: UA-2026-09-02-003279-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262148
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита ОСБ - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - "44170000-2- Плити, ли...×-
Плита ОСБ - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - "44170000-2- Плити, листи, стрічки та фольга пов'язані з конструкційними матеріалами " .
- ID: UA-2026-09-02-003293-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262146
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупіве...×-
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 31430000-9 - Електричні акумулятори згідно зі специфікацією
- ID: UA-2026-09-02-003248-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262145
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-003250-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262143
Виконавчий комітет Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41739972ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15620000-0: Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль, манна крупа)- ID: UA-2026-09-02-003252-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262142
Бродівський заклад дошкільної освіти №7 Бродівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22354164ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-02-003319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262140
Липовецька міська рада Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325957ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджи (30125100-2 Картриджі з тонером)- ID: UA-2026-09-02-003270-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262139
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Кацмазів Станіславчицької терито...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Кацмазів Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-003267-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262138
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оброблені овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-02-003247-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262137
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРЕМОШНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37179649ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочерізка- ID: UA-2026-09-02-003257-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262135
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали(журнали обліку академічних груп)- ID: UA-2026-09-02-003266-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262134
Відокремлений структурний підрозділ "Кам'янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 00729020ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 44110000-4 Конструкційні матеріали ( жилка для тримера шестикутник, цемент,...×-
ДК 021:2015 : 44110000-4 Конструкційні матеріали ( жилка для тримера шестикутник, цемент, клей-піна)
- ID: UA-2026-09-02-003244-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262133
БЕРЕЖАНСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Господар" ЄДРПОУ: 37373043ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -