-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації- ID: UA-2026-08-31-008125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241401
Комунальне некомерційне підприємство "Яремчанська центральна міська лікарня" Яремчанської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 01993552ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди ELITE- ID: UA-2026-08-31-008123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241399
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована (код 15420000-8 - Рафіновані олії та жири за ДК 021:2015 Єдино...×-
Олія соняшникова рафінована (код 15420000-8 - Рафіновані олії та жири за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-008122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241398
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двос...×-
Модульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двостінна
- ID: UA-2026-08-31-008121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241397
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-08-31-008107-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241395
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 44543304ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензія на використання програмного продукту FaktorPro- ID: UA-2026-08-31-008106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241393
Фінансове управління виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 02317913ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 14810000-2 Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-008098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241388
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні прилади для вимірювання відстаней- ID: UA-2026-08-31-008109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241384
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску....×-
код ДК 021:2015: 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску.(Розширювальний бак для опалення).
- ID: UA-2026-08-31-008103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241382
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КОЛОСОК" С.ТИННЕ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34021615ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деференційний клапан D50 латунь; кран кульовий В3, DN20, 3/4, метелик RAFTEC BLACK; кран к...×-
Деференційний клапан D50 латунь; кран кульовий В3, DN20, 3/4, метелик RAFTEC BLACK; кран кульовий В3, DN15, 1/2, метелик RAFTEC BLACK
- ID: UA-2026-08-31-008112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241379
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5552000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 1 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у навчально-виховному комплексі "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти смт.Стара Сіль" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-008113-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241377
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасна частина для котла, відповідний код 44621221-4.- ID: UA-2026-08-31-008099-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241375
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1628" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03351898ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт (грейдерування) доріг в Старицькому старостинському окрузі"- ID: UA-2026-08-31-008102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241374
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензопили ланцюгові- ID: UA-2026-08-31-007925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241373
Військова частина А2755 ЄДРПОУ: 24973658ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:14)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-008079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241370
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 15:07)
-