-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4, файли А4- ID: UA-2026-08-31-009614-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242891
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги, а саме медичний огляд для працівників- ID: UA-2026-08-31-009622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242888
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44083285ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина- ID: UA-2026-08-31-009613-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242887
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з надання невиключної ліцензії LIGA360- ID: UA-2026-08-31-009612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242886
Військова частина Т0970 ЄДРПОУ: 26641943ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо прокату підіймального крану на автомобільному (колісному) шасі- ID: UA-2026-08-31-009617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242885
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242884
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комп’ютерного обладнання (регенерація картриджа)- ID: UA-2026-08-31-009618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242883
Фінансове управління Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41406081ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Соки фруктові та ягідні в асортименті, 200 мл, відновлені, пастеризовані, без цукру- ID: UA-2026-08-31-009606-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242882
Відділ освіти Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44033810ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з централізованого водовідведення ( ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведення...×-
послуги з централізованого водовідведення ( ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод»)
- ID: UA-2026-08-31-009603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242880
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-009604-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242878
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальмівна рідина- ID: UA-2026-08-31-009607-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242876
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скриня морозильна- ID: UA-2026-08-31-009601-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242875
Славутська гімназія " Успіх " Славутської міської ради ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520...×-
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-009598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242873
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43983888ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна- ID: UA-2026-08-31-009599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242871
Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 40202143ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити перекриття- ID: UA-2026-08-31-009595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242870
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-