-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Підбужна в с. Бендюга Львівської області (Шептицький район)- ID: UA-2026-09-04-003643-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292391
КП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03348643ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 09110000-3 - Тверде паливо- ID: UA-2026-09-04-003644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292389
Чечеліївський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 26504732ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування сигналізатора загазованості- ID: UA-2026-09-04-003642-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292388
КЗ "Музичанський ЗДО "Перлинка" ЄДРПОУ: 36712563ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сувенірні нагороди (плакетки)- ID: UA-2026-09-04-003621-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292387
Громадська спілка "Спортивний комітет України" ЄДРПОУ: 33599831ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камери для автомобільних шин- ID: UA-2026-09-04-003632-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292385
КП Сокиряни-благоустрій ЄДРПОУ: 33094368ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021 2015 - 33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фарм...×-
код ДК 021 2015 - 33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (скло покривне 24х24)
- ID: UA-2026-09-04-003625-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292383
КП Комунальне некомерційне підприємство"Центр первинної медико санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради" ЄДРПОУ: 40333372ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти (буряк, цибуля, морква, капуста, яблука, лимони, огірки, помідори, апельси...×-
Овочі та фрукти (буряк, цибуля, морква, капуста, яблука, лимони, огірки, помідори, апельсини)
- ID: UA-2026-09-04-003624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292381
Хмельницький професійний ліцей ЄДРПОУ: 03071176ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування комунальних та експлуатаційних витрат у будівлі підприємства ФПУ "Міжна...×-
Відшкодування комунальних та експлуатаційних витрат у будівлі підприємства ФПУ "Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України"
- ID: UA-2026-09-04-003618-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292380
НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ТЕАТРАЛЬНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00021019ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушник паперовий, туалетний папір- ID: UA-2026-09-04-003617-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292378
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІТОСАНІТАРНА ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ" ЄДРПОУ: 38434363ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-09-04-003609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292377
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ЄДРПОУ: 41760289ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Садова техніка різна(Шланг поливочний,котушка до шлангу)- ID: UA-2026-09-04-003615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292376
Лисецький ЗДО"Сонечко" ЄДРПОУ: 33233293ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання паперу та канцтоварів з метою забезпечення проведення на території Рівненської о...×-
Придбання паперу та канцтоварів з метою забезпечення проведення на території Рівненської області заходу "Молодіжна медіашкола"
- ID: UA-2026-09-04-003616-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292373
ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автомобіля- ID: UA-2026-09-04-003613-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292372
Комунальне некомерційне підприємство "Центр надання соціальних послуг Глибоцької територіальної громади" ЄДРПОУ: 21423851ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-09-04-003608-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292371
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту "Капітальний ремонт сист...×-
Послуги з аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту "Капітальний ремонт системи опалення з заміною радіаторів будівлі КНП Уланівського ЦПМСД"
- ID: UA-2026-09-04-003596-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292369
ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -