-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плитка керамічна, пінопласт, цемент- ID: UA-2026-09-04-002114-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290906
Сарненська міська рада ЄДРПОУ: 04057770ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 Кріпильні деталі (Хомут)- ID: UA-2026-09-04-002117-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290902
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-002112-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290901
Козацький ліцей Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33249680ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги авторського нагляду за об'єктом будівництва- ID: UA-2026-09-04-002111-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290899
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг до вогнегасника порошкового- ID: UA-2026-09-04-002109-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290898
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки ( регенерація катр...×-
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки ( регенерація катриджа)
- ID: UA-2026-09-04-002095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290897
Комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995249ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів вузла обліку теплової енергії ( код ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-09-04-002089-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290893
Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.І. Майбороди ЄДРПОУ: 34742491ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи;03210000-6 - Зернові культури та картопля за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-04-002108-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290891
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25667188ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для системи водовідведення та каналізації- ID: UA-2026-09-04-002085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290890
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житловій будівлі та гаражу за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-002101-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290888
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарське приладдя Дубівський старостинський округ- ID: UA-2026-09-04-002100-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290887
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 39224000-8 Мітли, щітки та інше господарське приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба- ID: UA-2026-09-04-002107-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290885
ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги повязані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-04-002106-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290884
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари (Мастило чотирьохтактне АВТОЛ)- ID: UA-2026-09-04-002099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290883
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр грубої очистки ½ ВВ Thermo Alliance- ID: UA-2026-09-04-002103-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290882
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -