-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання в рамках програми безперервного розвитку з видачею сертифіката- ID: UA-2026-09-03-006671-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280107
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38813974ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим ав...×-
Послуги з спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом
- ID: UA-2026-09-03-006666-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280106
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно - діагностичний центр Дніпровського району м. Києва" ЄДРПОУ: 26188952ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво "Марія"- ID: UA-2026-09-03-006665-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280105
Хмельницький заклад дошкільної освіти №29 «Ранкова зірка» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 22777485ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик силіконовий санітарний прозорий 280 мл- ID: UA-2026-09-03-006669-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280104
Музей історії міста Києва ЄДРПОУ: 05534195ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель-ялинка (зажим) 12мм круг/плоск для каб., Дюбель 6х 40 забивний з шурупом (2021)- ID: UA-2026-09-03-006662-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280100
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страховий платіж за договором страхування №УБ/1703485 (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний сл...×-
Страховий платіж за договором страхування №УБ/1703485 (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 66510000-8 Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-03-006663-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280098
Яблунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04415896ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Різні знаряддя, код ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-006654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280097
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці обладнання- ID: UA-2026-09-03-006658-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280096
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарат електрохірургічний (в комплекті з біполярним адаптером, біполярним кабелем, біполяр...×-
Апарат електрохірургічний (в комплекті з біполярним адаптером, біполярним кабелем, біполярним пінцетом)
- ID: UA-2026-09-03-006656-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280094
1121 поліклініка (з денним стаціонаром) ЄДРПОУ: 07999604ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування (виготовлення ПКД на капітальний ремонт електрощитової...×-
Послуги з інженерного проектування (виготовлення ПКД на капітальний ремонт електрощитової на Філії 4)
- ID: UA-2026-09-03-006649-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280092
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор України- ID: UA-2026-09-03-006652-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280091
Заболотцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04372537ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічних вимірювань електричної мережі та обладнання КЗ "Микулинецький ліц...×-
Послуги з технічних вимірювань електричної мережі та обладнання КЗ "Микулинецький ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області"
- ID: UA-2026-09-03-006655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280090
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МИКУЛИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26228574ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з бетонування дорожніх ям по вулиці Українській у с. Діброва Брусницької сільської...×-
Послуги з бетонування дорожніх ям по вулиці Українській у с. Діброва Брусницької сільської ради, з метою утримання вуличної шляхової мережі
- ID: UA-2026-09-03-006650-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280088
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 45262370-5 БетонуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-006659-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280087
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дослідження води- ID: UA-2026-09-03-006648-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280086
ТУЖИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565267ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -