-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папка А4,папка -сегрегатор, папка паперова- ID: UA-2026-09-04-009164-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297855
Новоскварявський заклад дошкільної освіти Жовківської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 36762876ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо технічного випробовування й аналізування: Повірка манометрів- ID: UA-2026-09-04-009176-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297852
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА ЄДРПОУ: 03359799ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хаб Wifi Lora для збору показників з сенсорів температури та вологості T-Zone KYPS- ID: UA-2026-09-04-009177-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297851
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01996757ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
64110000-0 - Поштові послуги- ID: UA-2026-09-04-009168-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297849
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-009162-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297848
ВСП Технологічний фаховий коледж НЛТУ України ЄДРПОУ: 25245257ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкребки кухонні та губка- ID: UA-2026-09-04-009157-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297847
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-09-04-009144-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297845
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель з видачею сертифік...×-
Послуги з навчання спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель з видачею сертифікату
- ID: UA-2026-09-04-009154-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297843
Державна установа "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38503358ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-009156-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297842
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стійки, підшипники, пружини, гальма- ID: UA-2026-09-04-009112-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297841
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем (Клемні колодки RIGHT HAUSEN "тип Н" 10 мм /10A біла...×-
Елементи електричних схем (Клемні колодки RIGHT HAUSEN "тип Н" 10 мм /10A біла HN-181071N, Клемні колодки RIGHT HAUSEN “тип Н" 6 мм/6А біла HN-181061N, Вимикач RIGHT HAUSEN VELENA 2-й внутр.білий HN-011041, Рамка RIGHT HAUSEN VELENA 2-а горизонт.біла HN-011141, Коробка розподільча 80мм в гіпс метал. лапка №31)
- ID: UA-2026-09-04-009143-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297837
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення рем...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-009145-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297835
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
борошно пшеничне, сорт вищий- ID: UA-2026-09-04-009135-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297834
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе курчат-бройлера охолоджене- ID: UA-2026-09-04-009151-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297833
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автомобіля КАМАЗ з перевезення вантажів- ID: UA-2026-09-04-009147-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297832
Комунальне підприємство "Покуття-Комунальник" ЄДРПОУ: 35602573ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -