-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон (код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-09-04-012919-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301586
Комунальне некомерційне підприємство "Лугинська центральна лікарня" Лугинської селищної ради ЄДРПОУ: 01991748ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облікові журнали для ведення секретного діловодства- ID: UA-2026-09-04-012924-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301585
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення металокерамічних конструкцій- ID: UA-2026-09-04-012920-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301582
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗНІВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03074602ДК 021:2015: 33184000-3 ПротезиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з встановлення кабінок у санвузлах Рівненського академічного ліцею "П...×-
Поточний ремонт з встановлення кабінок у санвузлах Рівненського академічного ліцею "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради за адресою: вул. Данила Галицького, 15, м. Рівне
- ID: UA-2026-09-04-012926-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301581
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 33408716ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (Борошно, рис, пшоно, крупа ячна, крупа г...×-
Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (Борошно, рис, пшоно, крупа ячна, крупа гречана, крупа перлова, крупа пшенична (арнаутка), крупа ячна, пластівці вівсяні, булгур)
- ID: UA-2026-09-04-012921-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301580
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЛОБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41834292ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна 900 г ГОСТ 7022-97- ID: UA-2026-09-04-012918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301577
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул....×-
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Якуба Коласа, 29 у місті Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-012914-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301576
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення довідок на зареєстроване майно комунунальної власності- ID: UA-2026-09-04-012913-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301575
Управління економічного розвитку Роменської міської ради ЄДРПОУ: 33219326ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Траверса гідравлічна- ID: UA-2026-09-04-012906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301574
Військова частина Т0430 ЄДРПОУ: 26641966ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-012911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301573
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-09-04-012912-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301572
Золочівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02545365ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче стол...×-
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове, категорія Перша (M) (код ДК 021:2015 - 03142500-3 - Яйця))
- ID: UA-2026-09-04-012909-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301571
Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради ЄДРПОУ: 05425307ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита індукційна- ID: UA-2026-09-04-012915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301570
Середня загальноосвітня школа № 42 м. Львова ЄДРПОУ: 23887307ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-012910-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301569
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти (аутсо...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-09-04-012903-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301567
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "СЕРГІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛУК'ЯНА КОБИЛИЦІ" ПУТИЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25811521ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -