-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-04-008809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297512
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЯСІНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44084687ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Куртки- ID: UA-2026-09-04-008821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297506
Регіональний офіс водних ресурсів у Волинській області ЄДРПОУ: 13345605ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову пакетів документів- ID: UA-2026-09-04-008817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297505
Сумський національний аграрний університет ЄДРПОУ: 04718013ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (ізогіпс 5 кг, сатенгіпс 5 кг.)- ID: UA-2026-09-04-008803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297504
Відділ освіти Глобинської міської ради ЄДРПОУ: 40448087ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 18830000-6 (Захисне взуття) (Взуття робоче захисне)- ID: UA-2026-09-04-008819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297503
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва ЄДРПОУ: 03359090ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-008800-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297502
ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24625621ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-04-008812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297501
КУ Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка ЄДРПОУ: 02139802ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з медичних оглядів працівників- ID: UA-2026-09-04-008810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297500
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби різні- ID: UA-2026-09-04-008805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297498
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43383693ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-008811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297495
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ГРМ- ID: UA-2026-09-04-008793-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297494
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3912 стіл- ID: UA-2026-09-04-008813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297492
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-008740-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297489
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці вампірки 2П сірі- ID: UA-2026-09-04-008784-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297487
ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-04-008799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297484
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -